לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו


לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו

מחלקת פחחות וצבע

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

תדירות שירותי התחזוקה

על מנת לקבל את המחירים לשירותי תחזוקת רכבי סוזוקי , במסגרת האחריות, יש להביא את הרכב לטיפול במוסך מורשה אחת לשנה, או עם ההגעה ל-10,000-15,000 קילומטרים, לפי המוקדם ביניהם.

 

אלא אם יש תקלה ספציפית, יש לבצע את טיפולי התחזוקה בטווחים אלו, כדי למנוע בעיות נפוצות ברכבים, שנובעות מקילומטראז' גדול מדי. אם אתם נוהגים ברכב סוזוקי מדגם ישן, או ברכב שעבר הרבה קילומטרים, חשוב שתקפידו יותר על שירותי התחזוקה במוסך מורשה.

 

המלצות סוזוקי העולמית להחלפות חלקים

סוזוקי ממליצה על טיפול ברכבי החברה עם חלקים מקוריים והחלפות שמנים ונוזלים על מנת לשמור על רמות גבוהות של בטיחות, אמינות, נוחות וביצועים. תחזוקה תקופתית והחלפת חלקים מתכלים ושמן/נוזלים הם המפתח להנאה מחוויית נהיגה בטוחה ונוחה עם רכב הסוזוקי שלכם במשך שנים רבות.

 

חלקים מתכלים נעים ממסנני שמן ועד מסנני אוויר, רפידות בלמים, מנועים, גירים ומערכות מיזוג אוויר. סוזוקי ממליצה על שימוש בחלקים מקוריים בלבד, שתוכננו עבור סוזוקי ונבדקו במלואם כדי למקסם את הביצועים ואת חיי השירות.

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי קרוסאובר

מעניקים שירות גם לרכבי

מעניקים שירות גם לרכבי

שירות במסגרת אחריות החברה

הנקודה שחשוב להפנים היא שהטיפול ברכב הסוזוקי שלכם במוסך מורשה מאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים בידיעה שהרכב שלכם מתוחזק במסגרת אחריות היצרן, ושהוא מתפקד היטב ולטווח הארוך.

זו הסיבה העיקרית המובילה נהגים רבים לבחור במוסך מורשה על פני מוסך רגיל, כדי לקבל טיפול של צוות מקצועי, מיומן ואמין, וליהנות משירות מלווה ותוכניות טיפול מותאמות אישית.

 

בשורה התחתונה, אתם יכולים לבחור חבילות שירות מותאמות אישית

הצוות של מוסך סוזוקי אלעד ישמח לסייע לכם בטיפולי תחזוקה שוטפים לרכבכם. עם המומחיות והניסיון שלהם, יש להם את הידע והניסיון להציע לכם את השירות הטוב ביותר כדי להבטיח חווית נהיגה בטוחה ונוחה.

המוסך פועל מטעם מוסך הצמד, שהוא מוסך מורשה לרכבי סוזוקי, ואתם מוזמנים לקבל את השירות המקיף הדרוש לשמירה על תקינות רכב הסוזוקי שלכם, בתיקונים שמתבצעים על ידי צוות מומחים שעברו הכשרות מטעם היצרן, ובחבילות שירות שתואמות את הצרכים ואת האחריות על הרכב.

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי קרוסאובר

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.

לקוחות ממליצים