לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו


לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו

מחלקת פחחות וצבע

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

קבלת שירות מהמומחים בתחום

מגוון הדגמים של רכבי סוזוקי נמצאים היום כמעט בכל מקום על כבישי ישראל, ובמיוחד את הדגמים סוזוקי אלטו, סוזוקי סוויפט, סוזוקי גראנד ויטארה, סוזוקי בלנו וסוזוקי ספלאש. מטבע הדברים, עם שפע ייחודי זה של דגמי רכבים, חשוב שהשירות לכל רכב יתקבל רק במוסך מורשה.

מוסך הצמד הוא מוסך מורשה לטיפול ברכבי סוזוקי, ואם אתם הבעלים של רכב סוזוקי מכל דגם שהוא, אצלנו תוכלו לקבל מגוון שירותי מוסך אמינים ומקצועיים. הצוות שלנו מומחה בטיפול בדגמי סוזוקי השונים ופועל תחת הנחיות החברה, עם הקפה על שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום.

הבחירה בקבלת השירות מצוות המומחים שלנו, פירושה בחירה בצוות שמתפקד ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בכל הנוגע לטיפולי תיקונים ותחזוקה שוטפת, לצד שירות אדיב, מקצועי וידידותי.

 

מגוון עשיר של שירותי מוסך

בין היתר, תקבלו אצלנו מגוון שירותים מקיפים, שכוללים: דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מכונאות רכב, טיפולי גירים, מערכות חשמל ומיזוג אוויר, טיפולי מנועים, טיפולי צמיגים, טיפולים שתואמים את סוג הרכב, התאמת חלפים מקוריים, תחזוקה שוטפת.

סוזוקי גימיני

מעניקים שירות גם לרכבי

מעניקים שירות גם לרכבי

בשורה התחתונה, הבחירה ההולמת היא הבחירה במוסך מורשה בלבד

עם רכישת אחד הדגמים של רכבי סוזוקי, הצוות של מוסך הצמד יתאים לכם תוכנית טיפולים ותחזוקה בשיטות עדכניות שתואמות את הנחיות חברת סוזוקי העולמית, ואת דרישות והנחיות העבודה של יבואן סוזוקי בישראל.

אנחנו מתחייבים לספק שירות בהתאם לתקני הטיפול המקצועי שהוכתבו על ידי סוזוקי, והצוות שלנו עובר הכשרות קבועות לביצוע תיקונים ושירותי תחזוקה מקיפים במגוון דגמי רכבי החברה, כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בידיעה שאצלנו תקבלו את השירות האיכותי וההולם לרכבכם.

 

נהגים רבים בארץ בוחרים את רכבי סוזוקי בזכות הנוחות והשירות המתקדם הזמין, שמותאם אישית לצרכים ולהעדפות, כמו גם לתקציב. אז אם אתם מחפשים מוסך סוזוקי בקעת אונו, ומעוניינים לקבל שירות מצוות אמין ומקצועי שמתנהל בשקיפות, חשוב שתבחרו רק מוסך מורשה לטיפול ברכב הסוזוקי שלכם.

אתם מוזמנים להיות חלק מקהל לקוחות רחב שבוחר במוסך שלנו שוב ושוב, בזכות השירות המקצועי והיחס האישי. לתיאום הטיפול ברכבכם, צרו קשר עוד היום באמצעות הטלפון או דרך האתר.

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי גרנד ויטארה

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.

לקוחות ממליצים