לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו


לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו

מחלקת פחחות וצבע

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

איכות של שירות שתקבלו רק במוסך מורשה

למוסך הצמד יש מוניטין מעולה של מרכז השירות המורשה הטוב ביותר בישראל. לאורך שנות הפעילות הרבות שלנו, טיפלנו במאות דגמים של רכבי סוזוקי, ואנחנו ממשיכים לכבוש את לבבות בעלי הרכבים שמגיעים אלינו שוב ושוב לקבל את השירות הטוב ביותר לרכבם.

 

בעלי רכבי סוזוקי בוחרים בנו בזכות השירות המקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ההקשבה לצרכים ולהעדפות של כל לקוח, התוכנית המקיפה לטיפול ותחזוקה, הבקיאות הנרחבת בדגמי החברה, והתמחור ההוגן.

 

בלי הפתעות בסיום הטיפול ברכב

 

זו הסיבה המשמעותית למוניטין המצוין שלנו בארץ. במשך השנים, אנחנו מקפידים ליידע את הלקוחות על כל הפרטים של תוכניות הטיפול שאנחנו מציעים להם, ומבצעים תיקונים נוספים לבעיות שמתעוררות במהלך הטיפול ברכבם, רק לאחר קבלת האישור, כך שהלקוחות שלנו מקבלים בסיום הטיפול ברכבם חשבונית שאינה מכילה הפתעות סמויות.

 

אם יש חלום אחד משותף לכל בעלי הרכבים, מכל הסוגים, בארץ ובעולם, זה למצוא מוסך שבסיום הטיפול הם מרגישים בנוח לשלם את החשבון שהוגש להם, והצוות המקצועי והמיומן שלנו חותר להגשמת החלום הזה, כל פעם מחדש.

לקסוס

מעניקים שירות גם לרכבי

מעניקים שירות גם לרכבי

שירות מקצועי של המוסך הטוב ביותר בארץ

כבר מרגע ההגעה עם הרכב לקבלת השירות של מוסך סוזוקי כפר דניאל, מתחיל מסע השירות הטוב ביותר של המוסך המורשה, שמבטיח שתהיה לכם חוויית שירות חלקה ונטולת טרחה. תוכלו למצוא איכות דומה של חוויה בכל סוכנויות מוסך הצמד בארץ, מה שאומר שחוויית השירות שתקבלו במוסך אחד לא תהיה שונה באופן משמעותי בכל מרכז שירות אחר בארץ.

הסיבה לכך היא שהנהלת המוסך מקפידה על הכשרות קבועות של הצוות שלה, לביצוע טיפולים ותיקונים ברכבי סוזוקי, בהתאם להנחיות היצרן, כך שהטיפול שתקבלו לרכבכם יהיה הטיפול החדשני והעדכני ביותר שתואם את הנחיות היצרן.

 

בשורה התחתונה, אתם מקבלים רמת שירות פנומנלית

למוסך הצמד יש את צוות השירות הטוב ביותר בישראל, ותוכלו למצוא את מרכזי השירות שלנו ברחבי הארץ, כך שלא משנה איפה אתם נמצאים, תהיה לכם גישה לשירות איכותי של תיקונים וטיפולים מצוות מקצועי, אדיב ומיומן, במחירים סבירים והוגנים.

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי קרוסאובר

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.

לקוחות ממליצים