לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו


לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו

מחלקת דיאגנוסטיקה

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

דיאגנוסטיקה למגוון רכבי סוזוקי

מחלקת דיאגנוסטיקה - בודקים את הדברים לעומק.

מחלקת הדיאגנוסטיקה שלנו מצוידת במיטב הציוד והמכשור שבסופו של דבר מאפשרים אבחון מדויק ומהיר של התקלה ופתרונה ברמה הגבוהה ביותר.

מרגע גילוי הבעיה, נכניס את רכב הסוזוקי או כל רכב אחר שברשותכם לטיפול בהסתמך לממצאי הדיאגנוסטיקה ומשם, יבוצע הטיפול במענה מהיר ורק בהסתמך על הוראות יצרן בלבד.

מגוון טיפולים לרכבי סוזוקי

מעניקים שירות גם לרכבי

מעניקים שירות גם לרכבי

דיאגנוסטיקה לרכבי סוזוקי

אם אתם צריכים את האבחון הנכון והמתקדם ביותר לכל רכב ובפרט לרכבי סוזוקי שיש ברשותכם, לבטח שמעתם על אודות השיטות המתקדמות לאיתור תקלות באמצעות כל הכילים המתקדמים ביותר וביניהם מחלקות דיאגנוסטיקה שמספקות את המענה במהירות ומאפשרות להשיב את הרכב שלכם מהר ככל האפשר אל הכביש.

 

אם כן, בשנים האחרונות זה כבר לא חדש, לצד הקדמה והאבחונים המתקדמים, הרמות החדשות והטכנולוגיה המתקדמת מתחילה ונגמרת בחדשנות ששמה דיאגנוסטיקה וכך ממש כמו בקופות החולים או במעמד הביקור אצל הרופא חולשת בדיקה זו על כל חלק וחלק ברכב שלכם ומאפשרת לסוזוקי שלכם לחזור במהרה ובבטחה על הכביש.

 

כמה באמת שווה הנזק שלכם? אחד מיתרונות הדיאגנוסטיקה הוא לספק לכם מידע מהימן ותקין כך שהמחיר לא יקפוץ בלי שתרגישו וכאן, בדיוק כאן מסתמן כי כל מה שאתם צריכים זה מוסד ייעודי שלא מוותר על הבדיקות המתקדמות של הדיאגנוסטיקה.

 

חיפוש ואיתור הבעיה באמצעות השיטה הישנה? נוכח היכולות החדשות וכך גם הטכנולוגיה המתקדמת תהיה זו בעיה אם תספחו על הדבר החשוב הזה שהיה לכלי מהותי ביותר בכל מרכז שירות שמכבד את פועלו ומקצועו.

כל סוגי הטיפולים לכל דגמי הרכבים

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.

לקוחות ממליצים

כל סוגי הטיפולים לכל דגמי הרכבים

כיצד עושים דיאגנוסטיקה במוסך מורשה

מרכזי השירות המורשים של צמד מאפשרים לכם את האבחון המדויק ביותר באמצעות מערכות מתקדמות ואנשי מקצוע שעברו הכשרה ויכולים לאתר עבורכם את הבעיה בצורה הבטוחה והמהירה ביותר.

 

אז אולי זה נשמע לא מסובך ללחוץ על כפתור ולקבל את התוצאה ועדיין, לצד המכשור המתקדם של הדיאגנוסטיקה, חשוב כי את המערכות יתפעל אדם שהוא שנים במקצוע, מכיר את כל סוגי התקלות ויכול לאבחן אותן ומתוכן לספק לכם הצעת מחיר בשקיפות מלאה.

 

במרכז השירות של צמד אשר נמצא באזור יהוד מספקים את כל השירותים הנדרשים גם לתושבי אור יהודה והסביבה כך שאם יש ברשותכם סוזוקי ועדיין לא נערכתם לטסט או אפילו לטיפול התקופתי, ברוכים הבאים לבית שיעשה זאת עבורכם בצורה דייקנית, תוך תשומת לב לכל הפרטים הקטנים והכי חשוב, במחירים המסתמכים רק על דוח הדיאגנוסטיקה שהתקבל בפועל.

 

טיפול ודיאגנוסטיקה לסקודה קודיאק

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי גרנד ויטארה

טיפול ודיאגנוסטיקה לרכב מאזדה אסטרה

טיפול ודיאגנוסטיקה במוסך צמד

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי קרוס אובר

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי סוויפט

אנחנו כאן עבורכם דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע טיפול שוטף ב ₪499 בלבד