מחלקת מכונאות רכב

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

מוסך לסוזוקי ויטארה – איך בוחרים את הטיפול הטוב ביותר לרכב שלכם?

השוק הישראלי מציג שלושה סוגי מוסכים כאשר המוסך המורשה עבור סוזוקי ויטארה הוא המוסך המועדף שאותו אתם צריכים לאמץ כבית לטיפולים הטובים ביותר.

מחפשים מרכז שירות מהימן, בטוח ובעיקר אחד כזה שמכיר היטב את צרכי הסוזוקי ויטארה שלכם? במרכז שירות שלנו תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם צריכים בכדי לקיים נסיעה בטוחה לכל המשתמשים ברכב – הפעם זה יכול להיות קל יותר ממה שנדמה לכם.

מוסך מורשה – למה זה כל כך חשוב לבטיחות הרכב והנהיגה?

אחד הדברים הבטוחים ביותר הוא להכניס רכב למוסך מורשה, אבל רגע, איך יודעים שהוא באמת מורשה ולא "עובדים עליכם"? שהרי קיימים בשוק אין ספור אפשרויות ומוסכי קצה שמתיימרים להיות מורשים אבל רחוקים אלף שנות אור מזה.

ויטארה צהובה

רוצים שלא לשגות בבחירה הזאת? אצלינו במרכז השירות צמד מספקים לכם את כל האסמכתאות המאשרות כי אכן, המרכז פועל אך ורק על פי הכללים המורשים ובידיו תעודה מטעם איגוד המוסכים המאשרים את הדבר.

כמו כן, מאפשר לכם מוסך צמד עבודה תחת חוקים ותקנות מטעם משרד התחבורה כך שהכול מתאים לסטנדרטים הגבוהים החל מהבדיקה הראשונית המלווה בדיאגנוסטיקה מעמיקה ועד להחלפת חלקי חילוף מקוריים בהתאם לדרישות והוראות היצרן.

מרכז שירות צמד – כך תדעו כי הטיפול שתקבלו הוא מקצועי ביותר!

מוסך צמד מנהל מרכז מורשה המושתת על מנהלים, עובדים וניהול צוותים כך שכל אחד יודע את משימותיו ואת הדרישות להשגת התיקון והטיפול היעיל ביותר.

יש הממונים על הבדיקה הדיאגנוסטית ויש דרגים ניהוליים האחראים ומוודאים כי חלקי החילוף בסוזוקי שלכם יעברו בדיקה וכן יוחלפו, במקוריים ויותקנו אך ורק על ידי אנשים המוסמכים לכך ובהתאם לדרישות היצרן (רכב ישן או חדש).

רוצים לשמור על רכב תקין, נסיעה תקינה ובטיחותם של כל הגורמים בדבר? כאן הדרישה הינה חד משמעית! בחרו את נותני השירות שאתם סומכים עליהם ויכולים להוביל את הסוזוקי שלכם בכל דרך בצורה הבטוחה ביותר וללא תקלות מיותרות.

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.