לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו


לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו

מוסך סוזוקי גוש דן: מאפייני השירות

תחזוקה שוטפת של רכב הסוזוקי שלכם היא חלק בלתי נפרד מהחזקת רכב. שירותים עקביים מסייעים בהגנה על הביצועים הכוללים שלו ומאפשרים לרכב לתפקד במיטבו, לצד סיוע בצריכת הדלק. שירות כל שנה הוא המינימום שאנו מציעים במוסך הצמד, או אחת ל9,000-10,000 קילומטרים.

 

עכשיו, כשאתם מבינים את חשיבות טיפולי התחזוקה השגרתיים לרכבי סוזוקי, בואו נדבר רגע על אפשרויות השירות הזמינות שמוצעות על ידי הצוות המקצועי והמיומן של מוסך סוזוקי גוש דן על מנת שתוכלו להחליט איזה סוג שירות הכי דרוש לכם.

 

חסכון כספי עם תוכנית התשלום של שירות סוזוקי

אם אתם מצטרפים לתוכנית התשלום של שירות סוזוקי, תוכלו ליהנות ממחיר החלקים, החלפים, הציוד, האביזרים והעבודה שייקבעו למשך שנה, שנתיים או שלוש שנים, תלוי באיזו חבילת שירות תבחרו. וזה לא הכול. הרכב שלכם יעבור טיפולי תיקונים ותחזוקה רק על ידי טכנאי מומחה שעבר הכשרה של סוזוקי תוך שימוש בחלקי סוזוקי מקוריים בלבד.

 

ניתן לבחור את תוכנית התשלומים המועדפת עליכם – כתשלום מראש, חד פעמי או תשלום שנפרס לתשלומים חודשיים, אתם רשאים לבחור את צורת התשלום הטובה ביותר שתתאים לכם!

טיפול לסוזוקי CX4

מעניקים שירות גם לרכבי

מעניקים שירות גם לרכבי

ייחוד השירות במוסך מורשה של סוזוקי

חוץ מזה, כדאי לתת את הדעת על בחירת תוכנית תשלומים המותאמת לרכב שלכם ולמספר הקילומטרים שאתם מצפים להגיע אליהם, כך שתוכלו לוודא שאתם משלמים את המחיר הנכון שמותאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

 

במוסך הצמד, אנו מציעים גם שתי חבילות עיקריות של שירות לרכב; שירות ביניים ושירות רכב מלא. שירות ביניים מיועד לבעלי רכבי סוזוקי שמגיעים לטיפולים נקודתיים במוסך, לאחר תאונה, חלילה, או כשהרכב מתקלקל, או כשיש חשד לבעיה נסתרת, ויש צורך בשירות דיאגנוסטיקה על ידי מומחים.

 

השירות המלא כולל את כל הטיפולים, כולל החלפות שמנים ונוזלים, שירותי פחחות וצבע, גירים, מנועים, צמיגים, וכל טיפול תחזוקה מקיף אחר, לצד התיקונים הנדרשים או טיפול בבעיות שמתעוררות, וכמובן שירותי דיאגנוסטיקה מדויקת. גישת שירות זו מתאימה היטב לבעלי רכבים שמעוניינים להגן על ביצועי הרכב שלהם בין הטיפולים הנקודתיים.

טיפול לסוזוקי ספלאש

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.

לקוחות ממליצים