לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו


לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו

טיפול לפי סוג רכב

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

לאיזה רכב תרצה טיפול

מטפלים בכל סוגי הרכב

מעניקים שירות גם לרכבי

טיפול ודיאגנוסטיקה למגוון דגמי סוזוקי

רנו סקניק

טיפול תקופתי לרכב בהתאם להנחיות היצרן

 

הצוות שלנו במוסך הצמד, נשאל לעתים קרובות מה כולל טיפול תקופתי לרכב, אבל לא תמיד יש תשובה פשוטה לשאלה זו, מכיוון שהתהליך תלוי במספר גורמים. במאמר זה אנו דנים בכמה מהשאלות הללו כנקודת התחלה כדי לסייע לכם להבין את חשיבות ההקפדה על הטיפולים התקופתיים ברכבכם.

גם אתם תוהים מה כולל הטיפול? מרכז השירות שלנו אחראי לאיכות העבודה המבוצעת במוסך, כולל את השלמות של הביצוע וכן את בחירת החלקים והרכיבים המקוריים המתאימים לרכב.

במהלך עבודתם, הטכנאים שלנו מודיעים ללקוחות על כל מצב לא בטוח שהם מבחינים בו, כדי לקבל אישור לביצוע עבודה שהצורך בה לא התגלה במהלך הרכבת תוכנית הטיפול המותאמת אישית, או שאינה נכללת במהלך טיפולים שגרתיים לרכב, אבל התגלתה במהלך שירות דיאגנוסטיקה לאיתור מדויק של בעיות.

 

אילו עבודות פרטניות מבוצעות במהלך טיפול תקופתי ברכב?

זו שאלה חשובה מכיוון שחלק מהפעולות הנדרשות לטיפול תקופתי מוגבלות לאזור מסוים של הרכב. לדוגמה, טכנאי המתקן מתג חלון שבור לא יבחין בסימנים של חלודה מתקדמת או ריקבון בצד התחתון של הרכב.

לחילופין, עובד המספק שירות החלפת שמן עשוי לראות סימנים של חלודה מתקדמת אפילו בחלקו האחורי של הרכב, אך עשוי שלא להבחין בסימנים קטנים יותר של כשל ברכיבים אחרים.

בצד השני הקיצוני, טכנאים מקצועיים אשר מבצעים בדיקות לאבחון בעיות או כחלק מתוכנית הטיפול התקופתי ברכב, מיומנים באיתור  מדויק שלבעיות משמעותיות שבעל הרכב חשד בהן ושהובילו אותו לקחת את הרכב לטיפול על ידי המומחים בתחום.

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.

תחזוקה שוטפת אחת לשנה או כל 15,000 קילומטרים

ככל שהרכב שלכם נמצא בבעלותכם ובשימושכם למשך פרק זמן ארוך יותר, כך חשוב להקפיד על עמידה בלוח הזמנים המומלץ על ידי היצרן לתחזוקתו. הנה מה שהצוות שלנו ממליץ על שירותי תחזוקה שוטפים לרכב שלכם, מדי שנה או כשמד המרחק מצביע על 15,000 קילומטרים:

 

  • בדיקת הצמיגים, הטיפול בהם או החלפתם במקרה הצורך.

 

  • החלפת שמן מנוע.

 

  • החלף מסנן שמן מנוע.

 

  • החלפת מסנן מנקה אוויר במנוע.

 

  • החלפת מצתים.

 

  • בדיקת תיבת הילוכים/תיבת הילוכים אוטומטית.

 

  • בדיקת רפידות בלמים וצינורות מערכת הבלמים.

 

החלפת שמן מנוע במרווחי זמן קבועים

שמן המנוע שומר על כל החלקים הנעים משומנים היטב כך שהבלאי יהיה מינימלי. וזה לא הכול, הקפדה על החלפת שמן מנוע באופן קבוע מאפשרת את לכידת כל האבק, הלכלוך והמשקעים, והרחקתם מאזורים ברכב שהם לא צריכים להיות בהם.

הצוות המקצועי שלנו מבצע בדיקה למפלס השמן, כדי לוודא שהוא אינו נמוך, ומבצע את החלפת השמנים בהתאם להמלצות יצרן הרכב. מסנן השמן חשוב באותה מידה שכן הוא מסנן את כל הזבל מהשמן ומפסיק את הוויסות בחזרה לתוך המנוע. זה יבטיח שהמנוע שלכם יתפקד היטב ללא סיכון של התחממות יתר.

סוזוקי גימיני

בדיקת נוזלי קירור

טיפול תקופתי לרכב חייב לבדוק את תפקוד המנוע. מתכות וסגסוגות, שמהן מורכב מנוע הרכב, עשויים להיות חשופים להתחממות קיצונית, ולכן יש לוודא קיום כמות מספקת של נוזל קירור במיכל,  מכיוון שהוא חשוב מאוד לפיזור חום.

יחס 1:1 של נוזל קירור ומים מזוקקים הוא אידיאלי. כמו כן, כחלק משירות טיפול לרכב, המומחים שלנו ינחו אתכם לבחון את מד טמפרטורת המנוע ביום שמש חם ולכבות את המכונית למקרה שהיא קרובה להתחממות יתר.

 

בדיקת תפקוד המנוע

זרימת אוויר שאינה תקינה עלולה לגרום לדלק לא להישרף לחלוטין, מה שעלול להוביל למצב של הגדלת הפליטות והפחתת הקילומטראז'. יש לבדוק את מסנן האוויר ולבצע שירות של ניקוי/החלפה אם הצטברו כמויות גדולות של לכלוך ופסולת שנדבקו למנוע, כך שהמנוע יתפקד היטב לטווח הארוך.

מכונאי הרכב שלנו מבצעים גם שירותי איתור דליפות, כחלק מתהליך טיפול תקופתי לרכב, וטיפול בדליפות, כולל בדיקת שמן המנוע והחלפתו בהתאם לצורך.

 

בדיקת חגורות גומי

חגורות גומי חיוניות לתפקוד תקין של המנוע. במהלך הטיפול התקופתי, יש לבדוק את תקינותן כדי לקבוע אם יש צורך להחליף אותן.

הצוות המקצועי המיומן שלנו מבצע בדיקת חגורות הרכב לאיתור סדקים וסימני בלאי ומבצע את החלפתם במקרים בהם הבלאי גבוה מדי, על מנת למנוע נזק חמור לרכיבי המנוע, ולהימנע מהצורך לבצע החלפת רכיבים יקרים.

 

החלפת מסנן הדלק

מסנן הדלק הוא רכיב ברכב שדומה למסנן השמן אבל תפקידו הוא לסנן את הפסולת שהצטברה בדלק, וחשוב לא לעבור 15,000 ק"מ בלי לבצע החלפת מסנן דלק.

החלפת מסנן חדש ומקורי פירושה זרימה חופשית של דלק נקי למשאבת הדלק ולמנוע, מה שמאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים בידיעה שפחות פסולת תצטבר בתוך המנוע, מה שיוביל לפעילות תקינה שלו.

 

החלפת מצתים וחוטים

המצת פועל כמתנע אש. הוא מצית את תערובת האוויר והדלק בצילינדרים ודורש תחזוקה מועטה בגלל תוחלת החיים הארוכה שלו.

הקפדה על ביצוע טיפול גדול לרכב מאפשר לכם לוודא שהמנוע ישמור על תפקוד תקין שלו, ובחלק מהמקרים, אפילו לא יהיה צורך בהחלפת המצתים והחוטים. שירות ניקוי שגרתי יסייע היטב לתחזוקת רכיבים אלו, שכן הרבה פיח מצטבר סביבם עם הזמן.

 

שיקולים שמשפיעים על ביצוע הטיפול התקופתי

טיפול תקופתי לרכב מצריך הבנה של העבודה המבוצעת, תהליך השלמתה במקצועיות, במומחיות ובהתאם להנחיות יצרן הרכב ונהלי העבודה במוסך המורשה.

הנקודה שחשוב להבין היא שאם ששיקולים רבים עשויים להשפיע על מהלך הטיפול השגרתי ברכב, כמו למשל הצורך להציב אותו על מעלון, להסיר את הצמיגים כחלק מהטיפול, כדי לטפל בהם או להחליפם, ושיקולים רבים אחרים שעשויים להתעורר תוך כדי הטיפול ברכב.

למקרים הנוגעים לתיקון ותחזוקה של כלי רכב, הנהלת מוסך הצמד מקצה את הטיפול למהנדסי רכב עם ניסיון עשיר בתחום טכנאות הרכב. רוב המומחים שלנו החוקרים את העניינים הללו הם טכנאים מוסמכים, שבקיאים בתהליך הנדרשים לביצוע טיפול תקופתי לרכב, כולל ביצוע עבודות מיוחדות.

קאיה ספורטג

חשיבות ההקפדה על טיפולים תקופתיים

כדי שהרכב שלכם יתפקד במיטבו לטווח הארוך, חשוב להקפיד על ביצוע טיפולים תקופתיים במוסך מורשה. הזנחת הרכב במשך פרק זמן ארוך ללא טיפולי תחזוקה, עלולה להוביל לצורך בביצוע תיקונים יקרים, שסביר להניח שלא יהיו מגובים באחריות היצרן.

טיפולי תחזוקה קבועים צריכים להתבצע כל 10,000 קילומטרים או אחת לשנה, כדי לוודא שהרכב שלכם מתפקד במיטבו ולמנוע סיכון של היתקעות עם הרכב בצד הדרך.

אז עכשיו, שאתם מבינים את חשיבות הטיפולים התקופתיים, רוב הסיכויים הם שרכבכם יישמר עם תפקוד מנוע תקין, צריכת דלק נמוכה, ורכיבים שמתפקדים היטב ומאפשרים לכם ליהנות מנהיגה חסרת תקלות, בעיות ודאגות.

 

חשיבות בחירת מוסך מורשה עם צוות מקצועי ומיומן

טיפולי תחזוקה תקופתיים מבוצעים במוסך הצמד על ידי צוות שירות מיומן ומוסמך, כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בידיעה שהשירות הקבוע שתקבלו מבוצע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

הרכב שלכם זקוק להגנה הנוספת שמגיעה עם שירות ותחזוקה שוטפים, ואצלנו תקבלו שירות שכולל החלפת או התקנת רכיבים מקוריים בלבד לסוג הרכב שלכם, כשיטה יעילה לקבל את השירות במסגרת אחריות היצרן, ולוודא שהרכב יתפקד היטב, בבטיחות ובאמינות.

חשוב להקפיד להגן על ההשקעה היקרה שלכם עם שירות ותחזוקה שוטפים לפי לוח הזמנים שהצוות שלנו ירכיב לכם בתוכנית עבודה שמותאמת אישית לצרכי הרכב, להנחיות היצרן ולהעדפות ולתקציב שלכם. הנקודה היא שחשוב להקפיד על שמירת הרכב, להבין את כל דרישות השירות, ולבצע בהתאם את טיפולי התחזוקה.

חוסכים הרבה כסף עם הקפדה על תפקוד תקין של הרכב

טיפולי התחזוקה התקופתיים המבוצעים במוסך הצמד, מאפשרים לכם לשמור על תקינות רכבכם, המנוע וכל החלקים שלו, מה שיחסוך לכם כספים רבים על הצורך בביצוע תיקונים, החלפות רכיבים מקוריים, ותחזוקה שכוללת טיפול פרטני יותר מכפי שנדרש במהלך טיפול 10,000 שגרתי.

טיפולי התחזוקה השגרתיים שמבוצעים על ידי המומחים שלנו מאפשרים לכם גם להשיג ערך מכירה חוזר טוב כאשר תתכננו למכור את הרכב שלכם, ואם כבר מדברים על מחיר טוב למכירה חוזרת, אצלנו תשיגו את המחיר הטוב ביותר עבור הרכב הישן שלכם.

 

בשורה התחתונה, כדאי שתקבעו שירות של תחזוקה לרכב שלכם, עוד היום

לטיפולי תחזוקה גדולים או קטנים, פנו לצוות השירות שלנו במוסך הצמד. גם אם אתם זקוקים רק לשירות קל כמו החלפת שמן או בדיקת צמיגים, או שאתם מעוניינים בביצוע תיקון גדול יותר לרכב, הצוות המיומן שלנו יכול לטפל ברכבכם ולהשיב אותו לכביש בהקדם ככל האפשר. אז קבעו עוד היום שירות של מוסך מורשה, או פנו אלינו בכל שאלה הקשורה לשירות!

טיפול לסוזוקי קרוסאובר טורבו

טיפול לסוזוקי ג'מיני

טיפול לסוזוקי גרנד ויטארה

טיפול לסוזוקי קרוס אובר

החלפת שמן וטיפול 10,000 לרכב סוזוקי

טיפול לסוזוקי קרוסאובר

טיפול לסוזוקי Cx4

טיפול לסוזוקי קרוסאובר

טיפול לסוזוקי ספלאש

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי סוויפט

טיפול ברכב סוזוקי סוויפט

טיפול ברכב סוזוקי באלנו

טיפול ברכב סוזוקי SX4 (4 דלתות)

טיפול ברכב סוזוקי SX4

טיפול ברכבי סוזוקי במוסך שלנו

טיפול ברכב סוזוקי

לקוחות ממליצים

אנחנו כאן עבורכם דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

מבצע טיפול שוטף ב ₪499 בלבד