לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו


לרכב הסוזוקי שלך מגיע
את הטוב ביותר

נגן וידאו

מחלקת פחחות וצבע

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

שירות מקצועי וחלקים מקוריים

ערכי השירות של חברת סוזוקי העולמית מבוססים על תכנון מקיף וידע מקצועי לטיפול בדגמי החברה בכל מצב, ועם השירות המקצועי של הצוות במוסך הצמד, הרכב שלכם נשמר בתפקוד מצוין לטווח הארוך.

 

הטכנאים המיומנים שלנו משתמשים בחלקים מקוריים של סוזוקי על מנת לתקן את הרכב שלכם ולטפל בו עם רמת השירות הטובה ביותר, שכוללת תחזוקה, תיקונים ואחריות. טיפולים ושירותים קבועים חיוניים כדי להבטיח את האיכות והבטיחות של הרכב שלכם,  שלך, והצוות שלנו מחויב לספק שירות יוצא מן הכלל.

 

מאות לקוחות מרוצים כבר מקבלים את השירות של מוסך מורשה

 

בעלי רכבי סוזוקי מקפידים לטפל ברכביהם ולתחזק אותם רק במוסך מורשה, מכיוון שהם מכירים בחשיבות קבלת הטיפול שתואם את הנחיות היצרן, ושמגובה באחריות. הצוות שלנו מנהל קשר ישיר עם הלקוחות, והם מגיעים עם רכבם לפחות פעמיים בשנה לטיפולי תחזוקה מקיפים.

 

למוסך הצמד יש מוניטין מעולה וארוך שנים של מרכז השירות הטוב ביותר במונחים של שקיפות, אמינות ורמת שירות ברמה מקצועית גבוהה, כך שכדאי שתצטרפו לשורה של לקוחות מרוצים, שכבר בחרו את הטוב ביותר בכל הנוגע לטיפול ברכב שלהם.

סוזוקי קרוס אובר טורבו

מעניקים שירות גם לרכבי

מעניקים שירות גם לרכבי

תוכנית שירות מותאמת אישית

עם הגעתכם למרכז השירות, תותאם לכם תוכנית טיפולים אישית שתואמת את הצרכים, ההעדפות והתקציב שלכם, עם אסטרטגיה חדשנית לתחזוקת רכבכם במצב הטוב ביותר, כולל טיפולי מנוע, חשמלאות רכב, מכונאות ומערכות מיזוג אוויר, או כל טיפול אחר שתזדקקו לו. אנחנו מייצגים ערכים של אמינות, שקיפות ותודעת שירות יוצאת מן הכלל.

 

בשורה התחתונה, יוצרים קשר ומקבלים מגוון שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת

מוסך הצמד מספק מגוון שירותים מקיפים לבעלי רכבי סוזוקי מכל הדגמים, כולל שירותי תאונות, תיקונים ואביזרים של סוזוקי.

הזמינו את השירות, התיקון או טיפול התחזוקה שלכם עוד היום על ידי מילוי הפרטים באתר ושליחת טופס הפנייה, או שפשוט תגיעו לקבל את הטיפול של מוסך סוזוקי פתח תקווה והצוות המקצועי והמיומן שלנו יתאים לכם את תוכנית הטיפול האיכותית והמקצועית ביותר, בהתאם לתקציב, לצרכים ולהעדפות שלכם.

טיפול ודיאגנוסטיקה לסוזוקי גרנד ויטארה

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.

לקוחות ממליצים