מחלקת מכונאות רכב

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

איך בוחרים מוסך מורשה סוזוקי?

אם הגיע הזמן שלכם להכניס את הרכב למוסך ואין לכם מושג באיזה מוסך לבחור, יש בהחלט כמה וכמה דברים שיידרש מכם לקחת בחשבון והם הרבה מעבר למחיר, אלא חלקי חילוף מתאימים, אחריות מלאה ובסופו של דבר מקום שיהיה שווה לחזור אליו בכל פעם מחדש.

 

יש ברשותכם סוזוקי ואתם לא רוצים להתפשר אלא על המורשה ביותר? במאמר שלפניכם, מוסך הצמד מביא כמה וכמה פרמטרים שיעזרו לכם לבחור את הטוב ביותר עבור הסוזוקי שלכם.

סוזוקי קרוס אדום

מוסך מורשה או מוסך כללי? זו בהחלט שאלה ששווה לענות עליה!

אם אתם מחפשים מוסך מורשה סוזוקי ולא מתפשרים על כך אתם צודקים בהחלט! בשלב הזה חשוב מאוד לבחור מוסך שלא רק יספר לכם כי הוא מורשה אלא יציג את כל המסמכים והתעודות המעידות על חברות באיגוד המוסכים והכרה מטעם משרד התחבורה- למה זה חשוב כל כך? כי כשיש לכם את האסמכתא הזאת אתם בהחלט יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהכול יהיה בצמידות לחוק, להוראות היצרן ובעיקר לדרישות בטיחות הנסיעה.

איזה מוסך לבחור? כדי לדעת הנה כמה סוגי מוסכים שכדאי לכם להכיר

המוסך הראשון הוא מוסך יבואן וגם הוא מחזיק בזיכיון מטעמו של יבואן הרכב שיקבע את התנאים של השירות וכן את הטיפול השוטף והחיובים. לאחר מכן, יגיע המוסך שאיננו מוכר על ידי משרד התחבורה ובגדול פעילותו אינה עונה על דרישות החוק. סוג המוסך השלישי הוא המוסך המורשה שיש לו רישיון מטעם משרד התחבורה, הוא מפוקח על ידיו ולכן הוא חייב לפעול בשקיפות מלאה הן כלפי הממונים עליו ועל אחת כמה וכמה עליכם הלקוחות שמחפשים מוסך סוזוקי אמין וטוב וכאן, אנחנו בצמד נכנסים לתמונה.

מוסך צמד – מורשים לספק לכם את השירות הטוב ביותר

מוסך צמד הוקם מתוך רצון טוב להעניק שירות אמין, בטיחות וערך כספי נכון לרכב שלכם ובפרט לסוזוקי שיש ברשותכם. באמצעות בדיקה מעמיקה ראשונית, אנחנו בצמד יודעים בדיוק מה הסוזוקי שלכם צריכה ומאפשרים להם חלקי חילוף מקוריים לסוזוקי בלבד!

מוסך צמד –  מאפשרים גם לסוזוקי שלכם את הטוב ביותר.

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.