מחלקת מכונאות רכב

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

חלקי חילוף סוזוקי

השאיפה הנכונה ביותר היא לא לשחק עם ענייני חלקי הבלאי ובפרט כאשר מדובר בחלקי חילוף של סוזוקי – או אז השאיפה היא להשיג חלפים מקוריים  מתוך שלושים אלף דגמים הקיימים מטעם סוזוקי העולמית.

 

החלפים המקוריים מטעם סוזוקי העולמית מותאמים למפרט הרכב כך שהביצועים יהיו ברמה הגבוהה ביותר, האיכות וכך גם הבטיחות והנוחות לא יתפשרו על שום פרט.

 

לכן, בעת תיקון או בעיה, חשוב לבחור את הטוב ביותר כך שהכול יתאים בצורה המדויקת ביותר לסוזוקי ולחוויית הנהיגה אליה אתם שואפים בפועל.

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

עד כמה חשוב לפנות למוסכי סוזוקי מורשים?

אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא לנסות ולחסוך בעלויות ומבלי לדעת "ליפול" על מוסך שאיננו מורשה ולספוג ולפגוש בתקלות העלולות לעלות לכם לא מעט.  

את התוצאה רובכם כבר יודעים ולכן, כדי להימנע מכך, חשוב ביותר לתקן את הסוזוקי שלכם אך ורק תחת מרכז שירות מורשה שמוכר מטעם איגוד המוסכים ואף איננו פוסח על פעילות תחת כל דרישותיו של היצרן כאמור הוראות יצרן.

 

אלו חלקים ניתנים לכם במסגרת שדרוג/ החלפת החלפים?

 

  • החלק הראשון הוא מסנן השמן עצמו, הוא נבדק והותאם על פי דרישות סוזוקי וכן עבר את כל הבדיקות, עבר התאמה וגימור מתאימים ואישר רמת ביצועים גבוהה.
  • חלקים נוספים הם מסנני האוויר שגם הם עברו את כל המבדקים על ידי סוזוקי מותאמים למנוע שלהם והכי חשוב, בעלי חיי מדף ארוכים יותר.
  • חלקים נוספים העומדים בכל התקנים של סוזוקי הם רפידות הבלמים שתוכננו בהקפדה יתרה, להבי מגבים וכן מסנני מיזוג האוויר המאפשרים אוורור תקין, ריח רע ואפילו חיידקים בכל חלק וחלק ברכב לרבות אזור ישיבת הנוסעים.

חושבים שהגיע הזמן להחליף את החלקים הישנים? עכשיו כשאתם כבר יודעים את כל המידע, כל שנותר הוא לצור קשר עם מוסך הבית שלנו ולאפשר לסוזוקי את הטוב ביותר – הפעם באמצעות המבדקים, אנשי המקצוע שלנו וכל הנוגעים בדבר ומבטיחים לכם נסיעה בטוחה לאורך כל הדרך.

יש לכם סוזוקי חדשה או ישנה? בקרו עוד היום במרכז השירות שלנו ואנו נשמח לסייע לכם בכל תהליכי הבקרה והתיקון. 

מבחר חלפים לכל סוגי הרכב

לקוחות ממליצים

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.

שאלות ותשובות

המוסך שלנו הינו מוסך מורשה מטעם חברת סוזוקי. תואר זה מחייב אותנו לפעול ולהתנהל על פי הסטנדרט של החברה עצמה, כך שכל הטיפולים שלנו נעשים על פי הוראות היצרן המדויקות

קרא עוד>>

כל שירותי התיקונים שלנו נעשים על פי התקנים והנהלים המדויקים של חברת סוזוקי, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול המתאים ביותר לרכבכם.

קרא עוד>>

המוסך שלנו מציע את כל סוגי התיקונים והטיפולים לרכב – בין אם מדובר בטיפולים שגרתיים כמו החלפת פילטר מים ושמן או טיפול בגלגלי הרכב

קרא עוד>>