מחלקת מכונאות רכב

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

מוסך לסוזוקי ג'מני

כך או כך, שמדברים על מוסך איכותי ברמה גבוהה, מדברים על מוסך שלא תפגשו בו לעיתים קרובות אלא רק לקראת הטיפולים התקופתיים וכאן גם נשאלת השאלה, האם מצאתם מוסך לסוזוקי ג'מני שלכם?

 

אם עדיין לא עשיתם זאת, הגיע הזמן לדבר על המשמעות של מוסך מורשה שמבין ומוסמך לא רק בטיפולים תקופתיים אלא בתחזוקה שוטפת או תקלות שלעיתים לא ניתן לצפות אותן.

 

נשמע מוכר? רוצים למנוע תקלות ולפגוש את בעלי המוסך לעיתים רחוקות יותר? במעמד הזה ההמלצה היא לצאת ולחפש אחר מוסך מורשה הקרוב לסביבת המגורים שלכם ויכול לאפשר גם לסוזוקי ג'מני שלכם את הסיכויים הגבוהים לטיפולים איכותיים שבסופו של דבר יפחיתו את הביקור שלכם במוסך וכך גם את ההוצאות הכספיות שלכם.

מגוון טיפולים לרכבי סוזוקי

מוסך מורשה – אין משהו יותר נכון מזה

מוסך מורשה יודע בדיוק מה אתם צריכים ומעמיד לרשותכם את השירותים ברמה והסטנדרטים הגבוהים ביותר החל מבדיקה ראשונית ועד לדיאגנוסטיקה מדויקת אשר בסופה תוצא הצעת מחיר ואתם תדרשו רק להחליט אם אתם הולכים על זה – הפעם במוסך מורשה על פי כל המשתמע מכך.

צמד – אתם דורשים ואנחנו מקיימים עבורכם את כל כללי הבטיחות

מרגע שתאשרו את הדרישה יעברו המקצוענים של צמד בכל שלב ושלב החל מבחינת המנוע, טיפול מתאים, בדיקת נוזלי הקירור, רצועות, שסתומים, מערכת פליטה, תושבות, מערכת ההצתה, מסנני דלק, מיזוג אוויר ועוד.

מתלבטים בין מוסך קצה למוסך מורשה? את התוצאות ואת ההשלכות אתם כבר יודעים ולכן, בכדי להימנע מכך הדבר הטוב ביותר הוא צמד – מרכז שירות המורשה, כפוף לכללי משרד התחבורה, איגוד המוסכים וכל דרישות והוראות היצרן!

צמד – הפעם זו האחריות שלכם להוציא לפועל נסיעה נעימה ובטוחה לכל הגורמים והסובבים את הדבר.

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.