מחלקת מכונאות רכב

מבצע טיפול תקופתי ב ₪499 בלבד

בדיקה למערכת מיזוג ומילוי גז החל מ199 ש"ח

כשחושבים על כך, יש לא מעט סיבות בגינן המזגן ברכב שלכם עלול לשבוק חיים בהפתעה, זה יכול להיות חוסר יכולת לקרר או לחמם ובו זמנית זה יכול להיות אף יותר מכך, כיצד תדעו מה הבעיה? לפי הנתונים הראשוניים הללו הסבירות שחסר לכם גז במזגן תהיה מאוד גבוהה ולכן, בשלב הבא יידרש מכם לפנות אל מוסך מקצועי לצורך מילוי גז למזגנים ברכב.

הליך מילוי גז הינו הליך מוכר בקרב התיקונים השכיחים של המזגנים ועלותו לא מחייבת להיות יקרה, לכן, במעמד הזה חשוב לפנות אך ורק אל טכנאי מיומן על מנת שזה ישלול או יקבע כי אכן מדובר בצורך של מילוי גז למזגנים או מעבר לכך. 

ויטארה צהובה

כל מה שהרכב שלך צריך תחת קורת גג אחת

חשיבות מילוי הגז במזגן שלכם- למה באמת צריך?

כשמדברים על החלק של הגז במזגן הרכב מדברים על חלק מתוך מכלול תיקוני הרכב שאם חלילה לא מטפלים בכך בזמן, התוצאות עלולות לדבר בעד עצמן וההוצאה הסופית והנזק יהיו גדולים אף יותר.

אם נתקלתם בחוסר יכולת לקרר או לחמם את הרכב, ייתכן שחסר לכם גז במזגן ולמה? משום שתפקידו של הגז הוא לחמם או לקרר ולהשפיע כך או כך על הטמפרטורה הכללית ברכב.

לכן אם זה לא מבצע את המשימה הזאת, סביר להניח שחסר לכם גז או שאולי יש דליפה בשל בעיה בצינור עצמו.

כמה עולה למלא גז במזגן?

העלות הממוצעת של מילוי גז במזגן משתנה מקצה לקצה, לכן החשוב ביותר הוא לפנות ולבצע את התיקון אך ורק תחת מוסכים מורשים!

כמו כן, המחיר יתפוס רק עבור מילוי הגז כך שאם תהיה תקלה או אפילו בעיה בצינור ההולכה עצמו, או אז יידרש מכם לשלם עלויות נוספות שחשוב לקחת אותן בחשבון.

בנוסף, במידה ועלולות לצוץ בעיות נוספות, אזי יידרש מבעל המוסך לספק גילוי נאות ולאפשר לכם לתקן את כל התקלות או לתקן אך ורק להזין את הגז החסר.

בגדול, במידה והתגלו תקלות נוספות, רצוי ביותר לתקן אותם תחת מוסך מורשה שבין לבין יפתור גם את בעיית חוסר הגז במזגן וכך לאפשר לכם נסיעה בטוחה ונעימה בכל עונה.

איגניס - כתומה
גימני כסוף
מבצעי גז מזגן לרכב 10
הנחה למגיעים מהאתר 1

לקוחות ממליצים

טכנולוגיה מתקדמת

שימוש בכלים טכנולוגיים יעודים לרכבי סוזוקי שנועדו להבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

חלקים מקורים

שמר את האמינות, הבטיחות והערך הכספי של הרכב שלך באמצעות שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

צוות מיומן

כל הטיפולים מבוצעים ע"י מכונאים שעברו הכשרה מקצועית תוך שימוש בציוד האבחון העדכני ביותר של סוזוקי.